Rozwoj twojej firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz biznes w kajecie. W tymże tymże, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Natomiast jego interes nie miał jedynie towarów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najszerszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz materiałów. Produkuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do normalnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.