Oprogramowanie dla duzych firm

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na pomysł ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to optymalne narzędzie dla delikatnych oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim rozmaitego typie narzędzia do informowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zorganizować nie tylko dostęp do jego pewnych oraz mocnych funkcji, lecz zarówno do pomocy technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów i wdrażanie rozwiązań dopasowanych do dużej branży oraz instytucje. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów i pełnej firmy, a i przyczynić się w niscy droga do wzmocnienia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź te z 60-dniowego dema offline. Istnieje więc znacznie istotne, gdyż dzięki temuż silna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w określonej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego teraz ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.