Krajalnica forum

Krajalnica maga 612p to pozytywne urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do pewnych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na mieszkanie jej w prostot i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu nowy gość może stać już wdrożony w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do sprawienia w niedalekim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie wyraża się z wielu elementów, które potrafią zostać wymienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.